Деца от детска градина изработиха мартеници за пациентите в Болница „Тракия“

Децата бяха адресирали мартениците специално до три отделение

0
21
Мартеници
Мартеници. Снимка: Болница "Тракия"

Малчуганите от Детска градина „Зорница“ в Стара Загора изненадаха пациентите и лекарите в Болница „Тракия“ с три кашона мартеници, изработени от тях с помощта на родителите им.

Желанието на малките старозагорчета било на 1 март с техните мартенички да бъдат закичени всички пациенти на лечебното заведение, където винаги намират медицинска помощ, ако им се наложи.

Децата бяха адресирали мартениците специално до три отделение – Детско отделение, Неврологично отделение и Ортопедично отделение. Лекарите от трите отделения приеха подаръка с усмивка и благодарност, като обещаха да не остане пациент в болницата без мартеница, изработена от децата. Те им пожелаха Баба Марта да им донесе много здраве, слънчеви дни и весели игри.

За още новини вижте ТУК

Присъединете се към нашия Телеграм

 

Абониране
Известие от
guest
2000


0 Comments
стари
нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments