Футболен клуб „Ямбол 1915“ победи „Розова долина“ с 2:1

Домакините постигнаха четвърта победа за сезона

0
18
Футболен клуб „Ямбол 1915“
Футболен клуб „Ямбол 1915“ Снимка: Община Ямбол

Футболен клуб „Ямбол 1915“ победи „Розова долина“–Казанлък с 2:1 в отложен мач от 4-тия кръг на Югоизточната „Трета лига“. Това се случи на стадион „Тунджа“ в Ямбол.

За гостите от Казанлък преди почивката се разписа Никола Арнаудов. След нея, около 55-тата минута, Мирослав Христов се разписа за домакините и изравни резултата на 1:1. В 73-тата минута Иван Тошев вкара и втория гол за Ямбол, като по този начин осигури и победата за родния тим.

По този начин Ямбол записа 4-ти успех от началото на сезона, което го поставя на 3-то място в класирането, само на 3 точки от временния първенец „Черноморец 1919“ – Бургас.

В следващия мач ФК „Ямбол-1915“ излиза като домакин срещу отбора на Созопол в мач от 6-и кръг на шампионата.