Пожар в пазарджишкото село Мало Конаре! Има ли пострадали?

В късния следобед вчера в РДПБЗН-Пазарджик бил получен сигнал за пожар в къща

0
1630
Пожарна кола, пожар
Пожарна кола. Снимка: Искра.бг

Непредпазливост при боравене с огън на открито стана причина за пожар в необитаема къща в пазарджишкото село Мало Конаре. В късния следобед вчера в РДПБЗН-Пазарджик бил получен сигнал за пожар в къща, намираща се в село Мало Конаре, съобщиха днес от полицията

Към мястото на инцидента били изпратени два противопожарни автомобила с дежурната смяна огнеборци. Пожарникарите изгасили огъня и установили, че са нанесени сериозни щети по сградата.

Изгорели са покривна конструкция и четирите стаи с домашно имущество. На местопроизшествието е извършен оглед от дежурна група при РУ-Пазарджик и са предприети действия за изясняване на причината за възникване на пожара.

В хода на разследването станало ясно, че огънят е тръгнал от съседния двор, където 77-годишната съседка запалила съчки. По случая е образувано досъдебно производство.

За още новини вижте ТУК

Присъединете се към нашия Телеграм

Абониране
Известие от
guest
2000


0 Comments
стари
нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments