„Престрелките“ между Божидар Божанов и МВР продължават

Зададох въпрос на министъра на вътрешните работи дали МВР планира да спазва закона, вместо да изисква още и още хартии от гражданите, добавя той

0
1153
Божидар Божанов
Божидар Божанов. Снимка: Facebook, личен профил

„Престрелките“ между депутата Божидар Божанов и Министерството на вътрешните работи /МВР/ продължават! След като по-рано днес стана ясно, че от вътрешното министерство не подкрепят направени предложения за изменения и допълнения в Закона за МВР, направени от Божанов и група народни представители, той разпространи нова Facebook публикация, в която пише:

„Миналата година приехме предложените от мен законови промени, с които се задължават държавните органи да си обменят по електронен път данни за погасени задължения.

Днес до мен достигна следната снимка от МВР, от която става ясно, че МВР не спазва закона, почти една година след влизането му в сила.

Снимка
Снимка. Снимка: Божидар Божанов, Facebook

Зададох въпрос на министъра на вътрешните работи дали МВР планира да спазва закона, вместо да изисква още и още хартии от гражданите.“

За още новини вижте ТУК

Присъединете се към нашия Телеграм

Абониране
Известие от
guest
2000


0 Comments
стари
нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments