Спортен турнир за полицаи организира ОДМВР-Сливен

0
36
Участници в турнира
Спортен турнир. Снимка: ОДМВР-Сливен

За поредна година Областната дирекция на МВР в Сливен организира спортни състезания по случай професионалния празник на МВР 5 юли. Служители от различни структури в дирекцията се състезават в турнири по футбол, тенис на маса и стрийтбол.

Днес се игра финалът в турнира по футбол между отборите на Районно управление /РУ/ Нова Загора и сборен отбор от служители към полицейските участъците при РУ-Сливен. Трудна победа постигна отборът на РУ-Нова Загора, който се наложи над своя съперник след изпълнение на дузпи, след като в редовното време двата отбора завършиха при резултат 3:3. Трети се класира отборът на секторКриминална полиция“ към РУ-Сливен.

Турнирът по тенис на маса приключи във вторник. Първи стана Станимир Стоянов, служител в сектор „Специални тактически действия“ към ОДМВР-Сливен. Той печели турнира за поредна година и отново ще вдигне купата на шампиона. Втори се нареди Димитър Андонов от група „Териториална полиция“ към РУ-Сливен, трети е Мариян Митев от участък „Петолъчка“ към РУ-Сливен.

Предстои да се проведе турнирът по стрийтбол. Той ще се играе на 25 юни от 09:00 часа на игрището на паркАсеновец„.

Победителите ще получат купи и грамоти, които ще им бъдат връчена на 4 юли от директора на Областната дирекция на МВР в Сливен, старши комисар Димитър Величков, по врем на тържественото събрание по случай професионалния празник на МВР.